Практичні вебінари про  лайфхаки в повсякденному житті щодо розумного споживання.

Освітній проєкт “Моє ЕКО”

Мета – надихнути людей на прості, щоденні кроки формування екозвичок та розумного споживання.

Що це?

Цикл 1.5 год максимально практичних вебінарів на тему альтернативних, багаторазових товарів повсякденного вжитку. А якщо говорити масштабніше і мудрими словами, то практичні лайфхаки з повсякденному житті щодо розумного споживання.

Кожного тижня, в один і той самий час ми запрошуватимемо на вебінар харизматичних гуру своєї справи, які ділитимуться цінним власним досвідом, в прямому ефірі демонструватимуть товари та їхнє практичне застосування.

Вебінари будуть такими натхненнми, що після кожного вам захочеться втілити щось в своє життя. Ми усі разом, малими, дрібними діями кожного дня будемо зменшувати кількість пластику, заощаджувати власні кошти, формувати нові звички та вільно дихати на повні груди.

Вебінари не міститимуть в собі наукової складової, складних формул та рівнянь. Спікери розмовлятимуть простою мовою, зрозумілими словами, ділитимуться корисними посиланнями, статтями та книгами.

Після кожного семінару ви отримуєте на електронну  пошту доступ до відео. Відкритий доступ буде зберігатись впродовж 3 міс.

Теми вебінарів стосуватимуться всіх сфер нашого життя: роботи, мандрів, харчування, косметики, догляду за тілом, волоссям, засобами особистої гігієни і ще багато багато всього.

Вебінари, на які можна реєструватися

четвер, 15 жовтня 2020 р. о 19:00 - “Багаторазові секс штучки – поговоримо відверто?”

Спікерка – секс-педагогиня, авторка програм із сексуальної грамотності, популяризаторка сексуальної освіти в Україні Юлія Ярмоленко

 

Програма вебінару:

– Гігієна: що важливо знати.

– Товари з секс-шопу, які роблять наше життя комфортніше.

– Навіщо потрібні контрацептиви і як ними правильно користуватися.

– Відповіді на хвилюючі питання.

 

Початок вебінару: четвер, 15 жовтня 2020 р. о 19:00

 

Вартість 265 грн

 

Кожен учасник та учасниця майстер-класу отримує у подарунок запис вебінара.