Часті запитання

Після отримання замовлення ми без необхідності не здійснюємо дзвінків. Замовлення обробляється, відправляється і уся інформація (номер накладної та статус замовлення) надсилається на електронну скриньку та СМС.

Ви можете оплатити своє замовлення онлайн через платіжні системи, використовуючи будь-яку платіжну картку.
Також ми можемо вам виставити рахунок і ви здійснете оплату від юридичної особи.
І оплату можна здійснити у відділенні Нової Пошти, Укрпошти, Justin під час отримання замовлення.

Якщо у вас виникли труднощі з оплатою — напишіть нам на електронну скриньку bilka.eco@gmail.com або зателефонуйте +380673222380 .

По Україні доставка замовлень здійснюється перевізниками Нова Пошта, Укрпошта та Justin. Самовивіз можливий за попереднім погодженням з менеджерами в м. Харків.
При замовленні від 800 грн доставка безкоштовна.

Так, безкоштовна доставка доступна для замовлень від 800 гривень.

Замовлення опрацьовується впродовж 1-3 робочих днів з дня оформлення. Відправлення здійснюється у робочі дні з понеділка по п’ятницю. Детальніше розрахувати терміни доставки через перевізників Нова Пошта, Укрпошта та Justin , а також відстежити за номером накладної рух вашого вантажу, можна на офіційному сайті перевізників. Номер накладної ми надсилаємо на вказану вами при оформленні електронну скриньку.

Багаторазові бахіли можна придбати в 60 аптеках України 911. Детальніше про наявність бахіл в аптеках вашого міста рекомендуємо переглянути на сайті apteka911.com.ua

Багаторазові торбинки можна придбати в:

  • Мережі магазинів “Свій Маркет” у Львові,
    – магазинах “Лавка здравия” в Харкові,
    – магазині “Лавка здоров’я” в Києві,
    – крамниці “Мистецький арсенал” в Києві,
    – “Копальня кави” у Львові

Напишіть нам на електронну скриньку bilka.eco@gmail.com або зателефонуйте +380673222380 і ми вирішимо всі питання.

Якщо повернення здійснюється через нашу помилку то ми повертаємо всю вартість замовлення та оплачуємо вартість доставки.
Якщо повернення здійснюється з ініціативи замовника і не стосується якості продукції (виробничий брак), то ми повертаємо всю вартість оплаченого товару, доставку сплачує клієнт.

Напишіть нам на електронну скриньку bilka.eco@gmail.com або зателефонуйте +380673222380 і ми обговоримо варіанти співпраці

Ми з подякою приймаємо всі рекомендації та поради. І завдяки вам, ми стаємо кращими. А для цього просто напишіть нам на електронну скриньку bilka.eco@gmail.com або зателефонуйте +380673222380